Resmin gerçek boyutunu görmek için tıklayın. 

Resmin Adı:	2897330545_e68f142fd7_b.jpg 
Görüntülenme:	1478 
Büyüklüğü:	60.4 KB 
ID:	196

Yapım Yılı : 2008
Tür : Dram, Komedi, Suç
Yönetmen : Mabrouk El Mechri
Yazarlar : Mabrouk El Mechri
Frédéric Benudis
Oyuncular : Jean-Claude Van Damme

Kan Sporu, İkiz Kan, Evrenin Askerleri ve dahası. Belli bir dönemin insanlarından kalkıp da ben Van Damme filmi izlemedim sevmedim diyen pek azdır. Kodu mu oturtan, silahın tetiğine bastığı anda ortalığı ateşe veren kaslar topluluğu. Evet böyle tanıdık kendisini. Chuck, Arnold, Cüneyt grubunun bir üyesi.
Peki ya gerçek Jean-Claude Van Damme. Acaba onun filmini izler miydiniz? Acaba onun hayat hikayesi nedir?

Acaba Jean-Claude Van Damme kendisini oynasaydı nasıl olurdu? İşte bu filmin bu sorunun cevabıdır.

Yıl 2008. Jean-Claud abimiz sinema sektörünün kendine biçtiği yer ile tabiri caizse hep vurmalı kırmalı dandik filmlerde 3 kuruş paraya aktörlük yapmaktadır. Bu filmler haricinde hiçbir film için rol yapacak bir insan olarak düşünülmeyen sadece aksiyon adamıdır. Her ne kadar kendisi keşke farklı rollere de bürünebileyim dese de sinema için o artık sadece o işi yapandır. Çekimler bittiğinde ise kendi filmi başlar. Eşek yüküyle vergi ve bilmem ne borcu, karısıyla süren velayet davası ve oynayabileceği düzgün bir rol bulmanın umudu...

Kendi kasabasına dönmüş huzur ararken ise bir soygunun ortasında kalarak asıl dertleri bir kat daha artar. Evet o filmlerde döner tekmesiyle ortalığı kasıp kavuran adamdır. Ama ya gerçekte..

Van Damme'a bakış açınızı değiştirtecek güzel bir Van Damme filmi.