Günün Raporu - 8 Sayfa

Konu: Günün Raporu

Sayfa 8 - Toplam 18 İlkİlk ... 678910 ... SonSon
173 Sonuçtan 71-80 Arası Gösteriliyor
    o ne güzel güldün ya la sen öyle, yarım yamalak, o buğulu buğulu bakan gözlerinle.bütün elimi ayağımı birbirine doladın.gavat.bütün konsantrasyonumun içine ettin. elime asit mi dökmedim, spatülle elimi mi kesmedim...
    otobüsle gelirken adamın tekine seni benzettim, iri yarı, kırklı yaşlarında, kıllı bir abimiz. nasıl oldu bilmiyorum . şapşal şapşal sırıttım adama. ne güzel gülümsüyosun lan sen dedim.yapma bi daha dedim.bayağı konuştum içimden.sonra kafa yerine gelince tabii... adam beni yanlış anladı . 'abi ben sana gülümsemedim ya bizim bi arkadaş var okulda ona ben baktım bi, ama bakmıyorum genelde, boşluğuma denk geldi, öyle bi kötü oldum, ondan' bakışı attım , bir önceki durakta indim hemen.

bu arada bu rapor 3 gün öncesine ait.yani dedim kendime ergen falan mısın sen acaba, her gülümsemeyi her bakışı yazıcan bi allah aşkına bi dur dedim.öyle bi bekledim unuturum diye de yok hacılar, 3 gün oldu hala yüzümde aptal bi sırıtış, hala uyuyamıyorum. öyle güzel güldü ya.

öyle de güzel gülümsenmez ki be...of...
    Alıntı Yaparak Cevapla  

2. Beğeni bristi bu mesajı beğendi.
    on günlük eğitim planını 6 saatte tamamladım , sanırım beynim yandı.
    Alıntı Yaparak Cevapla  

Sınıf arkadaşım sınıftan bi çocuktan hoşlaşmış. Aman yarabbim düşman başına. Feysinde ilişki durumu var çocuğun ama kız nedense bunun ilahi aşk olduğuna inanıyor. Bi de çocuğun Osmanlıcaya ilgisi var diye Osmanlıca öğreniyor. Ah bu kızlar..
    Öğrenci evi falan iyi güzel her şey de abi tuvalet tıkanmasın ya. Sonra açmaya çalışırken ömür boyu aklından çıkmayacak görüntüler oluşabiliyor.
    Bi de bi türlü öğrenci moduna giremiyorum lan yarın sınav var biz gır gır yapıyoruz. Sınav zor olmaz diye umut ediyorum. Yok olmaz ya.
    himono onna

Alıntı Yaparak Cevapla  

gece dolmuştan indim, peşimden kırklı yaşlarda bi adam da indi, yavaşladım yavaşladı hızlandım hızlandı, seni seviyorum aşkım seni seviyorum aşkım diye diye arkamdan geliyor. yolumu değiştirdim evime kadar gelmesin diye başka bi apartmana girmeye niyetlendim baktım yine takip ediyor ederken de sürekli art arda seni seviyorum aşkım diyor, sinirlendim çantamı sıkıca kavradım o sinirle adamın kafasına geçirmek için arkamı döndüm baktım adam telefonla konuşuyormuş rezillikten kıl payı yırttım :D
    Alıntı Yaparak Cevapla  

Alıntı bristi Demiş ki: Mesajı Göster
    gece dolmuştan indim, peşimden kırklı yaşlarda bi adam da indi, yavaşladım yavaşladı hızlandım hızlandı, seni seviyorum aşkım seni seviyorum aşkım diye diye arkamdan geliyor. yolumu değiştirdim evime kadar gelmesin diye başka bi apartmana girmeye niyetlendim baktım yine takip ediyor ederken de sürekli art arda seni seviyorum aşkım diyor, sinirlendim çantamı sıkıca kavradım o sinirle adamın kafasına geçirmek için arkamı döndüm baktım adam telefonla konuşuyormuş rezillikten kıl payı yırttım :D
    o kadar hazırlanıp da çantayı geri almak kötü tabii.

Hava utanmasa saat bir de kararmaya başlıycak da utanıyor işte.
    Alıntı Yaparak Cevapla  

yazılım şirketi değil anadolu rockçılar derneği mübarek herkes mi uzun saclı top sakallı solmuş siyah tişörtlü olur
    Alıntı Yaparak Cevapla  

Alıntı bristi Demiş ki: Mesajı Göster
    yazılım şirketi değil anadolu rockçılar derneği mübarek herkes mi uzun saclı top sakallı solmuş siyah tişörtlü olur

küpe takan yoksa uzun saç, top sakal falan bir işe yaramaz. çakma onlar çakma.
    eski amaney eskisi: foreign
    Alıntı Yaparak Cevapla  

şimdi ben hasan emmi mi, deyim hasan amca mı deyim ,hasan yoldaş mı deyim ,ne deyim? niye kafamı karıştırıyorsun sanki. zaten b. nin dırdırı yetiyor. ulan aynı evdemi kalıyoruz arkadaşmı dost mu düşman mı annem mi belli değil korkmaya başladım resmen . gidim ben burdan. millet istenmediği yerde durmaz ben istendiğim yerde durmam herşeyimi ters olur bir insanın bu kadar. alıp başımı gidicem neden diye sorarsanız başımı almadan gidemem ondan . ben niye böyle saçmalalıyorum diye sorarsanız onu bende daha bilmiyorum. ne oluyo bana ya. bu kız bana birşey mi içirdi nedir?

Mia San Mia
    Alıntı Yaparak Cevapla  

elimde kupayla her seferinde mutfağı ıskalayıp erkekler tuvaletine dalıyorum üzerinde kocaman tabela olmasına ragmen.. adım sapığa çıkacak
    Alıntı Yaparak Cevapla  

Sayfa 8 - Toplam 18 İlkİlk ... 678910 ... SonSon
Mesaj Yetkileriniz
  • Yeni konu açmaya yetkiniz yok
  • Cevap yazmaya yetkiniz yok
  • Eklenti yüklemeye yetkiniz yok
  • Mesajınızı düzeltmeye yetkiniz yok
  •