Günün Raporu - 16 Sayfa

Konu: Günün Raporu

Sayfa 16 - Toplam 18 İlkİlk ... 61415161718 SonSon
173 Sonuçtan 151-160 Arası Gösteriliyor
    Şurayı telefondan kullanmak ne zormuş yahu! Ay anacııım ne oldu biliyor musun diye komşusuna dert yanıp yanıp sonra kahvesini bitirip giden kadınlar gibi hissediyorum kendimi, yakaladığımı beynini ütülemeden bırakmıyorum , burası eksikti onu da tamamlayayım dedim .bir nişan olayı ile ilgili olabilecek herşey ters gidiyor ve artık devreler yanmak üzere kulaklardan duman çıkıyor, evliliğe dair tek hayalim hadi kalk evlenelim cümlesi üzerine soluğu nikah dairesinde alıp sonrasında herkese evlendik biz deyip kalp krizi geçirtmekti halbuki , ne ara bu kadar tantananın içine düştüm nasıl kündeye geldim hiç anlamadım. O değil de nişana on gün var ve ben hala alyans beğenemedim, dünya yanıyor , ortalık kan kıyamet ; ben pırlanta sarı altında çok keko duruyor sarı alyans beyaz tektaşla aynı ele takılmaz diye düşünmekten uykusuz kalıyorum, iyi bi dayağı hakediyorum bence de , hayırlısı . Not: vizeydi projeydi dirsek çürütenler yakınmayın hiç tadını çıkarın iş hayatı bok gibi çünkü .
    Alıntı Yaparak Cevapla  

Alıntı voyvoda Demiş ki: Mesajı Göster
    Valla doğruyu söylüyosun.sırf elalimin eline düşmeyeyim, bi yerlere geleyim diye okuyorum şu an.ama o iyi kariyer yapmaya kadar olan süreç o kadar yıpratıyor ki adamı daha 2. Haftadan bıraktım kendimi.ne güzel spor yapıyorum, sağlıklı besleniyorum derken sigaraya başladım tekrar, yeme düzenim alt üst oldu, moralim zaten bu halde iyi olamaz..insan yoruyor beni valla insan:(
    Senin gibi şen şakrak ve eğlenceli bir kızdan bunları duymak inatçı zihniyetimin inadını bile kırabilir.Sigarayı terk etmeni şiddetle öneririm.Ki benim dumanından bile başım dönüyor o yüzden ilk içişim son içişim bile olabilir.Bazen bu elalimin canı cehenneme dürtüme engel olmasam da elalem olmasa yola geleceğimiz yok dürtüsü daha ağır basıyor.Bir de gerçek şu ki yemişim elalemi de okulunu da kariyerini de hiç birşey bizden kiymetli değil.Sonuçta hiç yaşamamış gibi ölecek değil miyiz. ..
    Alıntı Yaparak Cevapla  

Ah Yarabbim..Kasvetli günler geçiriyorum artık dökmem lazım içimi ağlamak ne büyük bir nimetmiş dedim kendi kendime konuşmaya dilim varmiyor kardeşim işte..eski talebemin dün intihar etmesiyle birlikte düşüncelerle boğuştuğum aglayamadigim kas katı kesildigim doğrudur , ötesi aglayamadigim için başımın ağrısı dinmiyor diyorum ne bilim ben hekim miyim niye ağrıyor bu organ inat ettim yine ilaç icmeyecegim.Ne kadar sürecek bu ruh hali bilemiyorum,düşünemiyorum intihar nedir ya nedir...
    Alıntı Yaparak Cevapla  

Geçen hafta durduk yere kahve fincanım devrildi ofisteyken yan masadaydı çarpmadan etmeden yan yattı çarptım da farketmedim heralde dedim, ertesi gün ofise geldiğimde masamda bıraktığım şirket telefonum masadan bi metre uzakta yerde paramparçaydı titreye titreye masadan düşmüştür dedim şimdi de bilgisayarın usb portu içeri kaçmış ki dün akşam çıkarken sağlamdı gün boyu da dokunmadım hafiften tırsıyorum artık bi de heyecanlanıyorum 3. Boyuttan birileriyle iletişime geçme ihtimali var
    Alıntı Yaparak Cevapla  

Alıntı Riflessivo Demiş ki: Mesajı Göster
    Senin gibi şen şakrak ve eğlenceli bir kızdan bunları duymak inatçı zihniyetimin inadını bile kırabilir.Sigarayı terk etmeni şiddetle öneririm.Ki benim dumanından bile başım dönüyor o yüzden ilk içişim son içişim bile olabilir.Bazen bu elalimin canı cehenneme dürtüme engel olmasam da elalem olmasa yola geleceğimiz yok dürtüsü daha ağır basıyor.Bir de gerçek şu ki yemişim elalemi de okulunu da kariyerini de hiç birşey bizden kiymetli değil.Sonuçta hiç yaşamamış gibi ölecek değil miyiz. ..
    Sağol,teşekkür ettim tavsiyelerin için.sigarayı bi hafta bıraktım, bu hafta kurul haftasıydı tekrar başladım, onu artık engelleyemiyorum, bi sürü faktörü var,ona katlansam başka bişey çıkıyor, ona eyvallah diyip geçsem birisi geliyor sinirimi bozuyor vs. bir sürü şey.genel olarak hayatım güzel de işte illa ki bir şeyin depresyonu basacak artık.haberleri okurken bile artık sinirler zıplıyor.
    Ah o elalem yok mu o elalem.yapacak bir şey yok, o konuda yapılabilecek hiçbir şey yok.tek çare ülkeyi terk etmek.ciddi ciddi bunu düşünüyorum, bunun için bile minimum5 sene daha burdayım.hayat zor be azizim.
    Alıntı Yaparak Cevapla  

Alıntı voyvoda Demiş ki: Mesajı Göster
    Sağol,teşekkür ettim tavsiyelerin için.sigarayı bi hafta bıraktım, bu hafta kurul haftasıydı tekrar başladım, onu artık engelleyemiyorum, bi sürü faktörü var,ona katlansam başka bişey çıkıyor, ona eyvallah diyip geçsem birisi geliyor sinirimi bozuyor vs. bir sürü şey.genel olarak hayatım güzel de işte illa ki bir şeyin depresyonu basacak artık.haberleri okurken bile artık sinirler zıplıyor.
    Ah o elalem yok mu o elalem.yapacak bir şey yok, o konuda yapılabilecek hiçbir şey yok.tek çare ülkeyi terk etmek.ciddi ciddi bunu düşünüyorum, bunun için bile minimum5 sene daha burdayım.hayat zor be azizim.
    Rica ederim tavsiye etmesi kolay sanki ben uyuyorum demeli terzi kendi söküğünü dikemezmiş benimde kafayı uyuşturmak için birşeyler yapmam lazım arada kafayı duvarlara vurmak hiçte fena fikir değil :) çağımızın hastalığı depresyon sanırım şu günlerde depresyondayım,unutuldum ahh kafam kazan gibi geziyorum bütün gün yurt dışı konusunda haklı olabilirsin kimsenin kimseye karışmadığı bir dünya kulağa çok hoş geliyor..
    Alıntı Yaparak Cevapla  

Ayy bugün o kadar güzel bir gündü ki anlatamam.ehe, ciddi vermiycem raporu, çok güzel bir gündü.hatta şu zamana kadar yaşadığım en iyi günler top 5 listesine girer.vay bee, çok şaşırdım.hoff, groundhog day filmindeki gibi bugünde tıkansam da yüzlerce cumartesi yaşasam böyle.şükür ya sonunda.
    Alıntı Yaparak Cevapla  

Heykel, metop, Pheidias, Alkamenes, Paionios, Dor düzeni. Günün raporu benim için
    Zaman*
    Alıntı Yaparak Cevapla  

boş insansın vesselâm.
    Alıntı Yaparak Cevapla  

Yorgunum.. mütamadiyen yorgunum.. kendimi bildim bileli yorgunum..

*Salatakafa
    Alıntı Yaparak Cevapla  

Mesaj Yetkileriniz
  • Yeni konu açmaya yetkiniz yok
  • Cevap yazmaya yetkiniz yok
  • Eklenti yüklemeye yetkiniz yok
  • Mesajınızı düzeltmeye yetkiniz yok
  •