Günün Raporu

Konu: Günün Raporu

Sayfa 1 - Toplam 18 12311 ... SonSon
172 Sonuçtan 1-10 Arası Gösteriliyor
  1. #1 Günün Raporu 
    Apartmancak horoz evlat edindik bu hafta, adını da Hoşibik koyduk ama ötme işini yanlış anlamış ki sabahları değil de geceleri şenlendiriyor ortalığı. Horoz suyuna çorba içmemiz yakındır sanırım.
    Alıntı Yaparak Cevapla  

2. Beğeni Hadimul Kuran bu mesajı beğendi.
    burada asıl soru şu.. kim rakı kattı horozun suyuna da akşamcı oldu zavallı...
    Alıntı Yaparak Cevapla  

4. Beğeni Hadimul Kuran bu mesajı beğendi.
    öhhöm şey bilmem ki :D
    Alıntı Yaparak Cevapla  

polisiyeden gidersek katil kapıcı olabilir mi :P
    Alıntı Yaparak Cevapla  

Ben size günün raporunu vereyim. Sabahın köründe kalkarsın. okula gidersin. sonra tıbbi biyokimya dersinde bi gzl uyursun. sonra uyandığında davranış bilimi dersine geçtiğini fark edersin ve yoklama kağıdı nerde lan die anfide dört dönersin. çıkışta fotokopi odası önünde not alma sırasına girersin ve sıra numaran 376dır ve sıra 311 dedir. ama yinede beklersin. anan ağlar. yorgunluktan ölürken yurda gelirsin. brz uyumak istersin ama kızlar gelir hadi yemeğe çıkalım derler. gidersin. tam odana gidip uyuyacağın sırada hadi dışarı çıkalım tatlı fln yiyelim derler. tatlı krizi tutması üzerine madoya gidersin. ve yandaki masada bi kadın pazarlama olayına şahit olursun. noluyoruz lan hadi kalkın çabukk derkene dışarı kendini zor atarsın. sonra tam yurda yönelip uyuma planları kurarken hadi bardakta mısır yiyelim fikri ortaya atılır. peki orayada gidelim dersin. sonra gece yurda dönersin tam odaya yönelecekken kızlardan biri hadi bizim odaya gidelim der. pekii lan onada pekii hadi gidelim. sonra bi şarkı açılır, dedikoduya başlanır, sigaralar yakılır.. hani sen içmesen bile ortam gereği arada bi iki sende yakarsın. sonra muhabbete dalarsın ve sigarayı yanlışlıkla bacak arana düşürürsün. yanıp sıçrayınca sigara arkadaşının yatağına düşer ve yorgan yanar. onu söndüriyim die uğraşırsın. bacağın durumundan hiç bahsetmiyim zaten. ve hiç bişi olmamış gibi muhabbete aynen devam edersin. işte bi günün daha böylelikle geçmiş olur. bacak pert lağn.
    Alıntı Yaparak Cevapla  

8. Beğeni HeLLboy, Fidelio bu mesajı beğendi.
    *Bosch yada Siemens'den başka beyaz eşya almayın. Paranız yetmiyor olabilir bir süre almayın para biriktirin daha sonra alırsınız. Yaz kenara bu sözü. Sonra çok küfür ediyorsun. Stresi var Günahı var.. Değmiyor yani..

*Metroda en arkada iki genc cocuk oturuyor. ben bir önlerinde yanlızım. Gece geç vakit metroda pek kimse yok. Bir duraktan kalkı taşıt. İleriden tek başına güzel bir hanımkız geliyor bize doğru, arkadaki cocuklar döndürdü kafayı kızı izliyor. Kız geçti oturdu. Arkadan bir kız erkek daha geliyor meğerse bunlar birlikteymiş. Erkek olan benim arkamda oturanlara 'önüne bak lan' tarzı bir el hareketi yaptı geçti oturdu kızların yanına. 3 5 durak sonra arkamdaki iki genç inmek için ayağa kalktı, o cocuğun yanına gittiler, duymadım ama sanırım 'usta yanlış yaptık kusura bakma' tarzı bişeyler söylediler, tokalaştılar indiler metrodan.
    Kızların yanındaki cocuğu cesaretle arkadaslarına sahip çıkmasından, diğer iki genci hatasını anlayıp özür dilemesinden dolayı kutluyoruz efendim.. Müsait olanlar kısa bir alkış yaparsa hoş olur..

*O ses Türkiye diye bir yarışma var. Orada bu akşam büyük övgü alan ablamız cok abartılmadı mı yahu? 25 tane ondan daha iyi ses olmuştur orada.. Abla bildiğin Dilber Ay taklidi.. Millet Dilber Ay'a bilmem neresiyle güler buna oooo süper ses.. Olmadı otur sıfır..
    Alıntı Yaparak Cevapla  

10. Beğeni Martin Eden, Fidelio bu mesajı beğendi.
    mercimek çorbasına mercimek koymayı unutacak kadar leylayım
    Alıntı Yaparak Cevapla  

12. Beğeni aura bu mesajı beğendi.
    Asansörde kalmaca ödüm iliğime karışmaca
    Alıntı Yaparak Cevapla  

ya arkadaş yıl olmuş 2013 hala uçak yere iniş yapınca alkış kıyamet koparan insanlar var ya.2 saatlik yolculuk boyunca acaba bu uçak konya civarlarında düşse herkes sağ kalsa ama uçağı bulamasalar, biz de lost gibim bişey yaşasak diye düşündüm( ne olamaz mı, ne bakıyon?), uçak iniş yapınca anladım ki 70 erzincanlıyla olacak iş değil bu.öyle bişey olursa uçaktan paraşütsüz atlarım diye karar kıldım.
    Alıntı Yaparak Cevapla  

15. Beğeni aura bu mesajı beğendi.
    israildeyim, kaldırımda oturmuş arkamdaki binadan gelecek yeni haberleri bekliyorum, basından bi şeyler duyarım ümidiyle savaş başladı tüm ülkelerin başbakanları burada toplantıda. sonra önümde siyahi takım elbiseli bi adam beliriyor biirşeyler söylüyor algılayamıyorum aksanından tekrar konusuyor onunla gitmem gerektiğini söylüyor kafamı kaldırıyorum karşıda siyah zırhlı aracın içinde rte bana adamı takip et dercesine kafa sallıyor. düşüyorum adamın peşine filmlerdeki gibi terkedilmiş bi fabrika alt kata iniyoruz, iniyoruz iniyoruz iniyoruz.. sığınak gibi biyere geliyoruz sanırım , en fazla yirmi kişi var içeride yarısı da takım elbiseli ajan tipli herifler. savaş başlamış muhtemel savaş senaryolarını savaş simülasyonuna kodlamamız için bize eğitim verecekler. eğitimi veren de bush. neyse kurulduk son teknoloji aletlerin başına bi yerde yanımdaki çocukla anlaşmazlığa vardık uçaktan bombaları atamıyoruz, bush geliyor mantığını açıklamaya, uyanın sıpalar diyor sorry diyorum uyanın sıpalar saat kaç oldu diyor, gözlerimi açıyorum karşımda babam. o değil de ben bu işi rüyalarda filan da görmeye başladım ya oldum ben bence.
    Alıntı Yaparak Cevapla  

Sayfa 1 - Toplam 18 12311 ... SonSon
Mesaj Yetkileriniz
  • Yeni konu açmaya yetkiniz yok
  • Cevap yazmaya yetkiniz yok
  • Eklenti yüklemeye yetkiniz yok
  • Mesajınızı düzeltmeye yetkiniz yok
  •