Ah eskiler... - 2 Sayfa

Konu: Ah eskiler...

Sayfa 2 - Toplam 2 İlkİlk 12
18 Sonuçtan 11-18 Arası Gösteriliyor
    Eskiden sahura kadar çok güzel muhabbetler olurdu buralarda. Güzel günlermiş, aklıma geldi şimdi. Özlemişim.
    Nam-ı diğer: HeLLBoy
    Alıntı Yaparak Cevapla  

geçen gün eski üyelerden biriyle konusu geçti buranın, açıldığını duyunca sevindi :) niye kapandı eski üyeler şimdi nerede bilmiyorum da son bir çağrı mı yapsan ki levent? iyiydi burası be hayatımın bir döneminde yeri var.
    Alıntı Yaparak Cevapla  

Ben uzaklardan bir üye olarak şöyle hatırlıyorum bu forumu; çoğunluk öğrenci ve ara ara buluşmalar düzenlenir bir araya gelinir tanışılırdı, bu sayede forumdaki muhabbet artıyor, sürekli olarak bi bağlılık hissediliyordu. Daha sonra mezun olanlar işine gücüne baktı, evlenenler de farklı yerlere yada arkadaş ortamlarına dağıldı üstüne birde forum kapandı belli bir süre sessizlik yaşandı .. ha birde Messenger da gitti tabi, haliyle kimsede heves kalmadı. İnsan uzun süre yazışmadığı kişilerle eskisi kadar bi muhabbet kuramıyor gibime geliyor yada belki sadece büyüdük.. hayat işte.
    Alıntı Yaparak Cevapla  

4. Beğeni kassandra bu mesajı beğendi.
    Ayda bir girip hareketlilik var mı diye bakıyorum ama maalesef. Hatta en son mesaj yazılalı sanırım neredeyse 1 ay olmuş. Herkes (ben dahil) kıvılcımı bekliyor sanki. Eski üyelerden bazıları forumu hareketlendirse ben de gireceğim topa ama... işte.

Bu eski üyeler grubundan kendimi neden ayrı tuttum onu da anlamadım ya, neyse. (John Constantine)

“You clearly don’t know who you’re talking to, so let me clue you in. I am not in danger, Skyler. I am the danger. A guy opens his door and gets shot, and you think that of me? No!
    I am the one who knocks!”

Alıntı Yaparak Cevapla  

Acaba şu an insanlar ne yapıyor. Mesela siz ne yapıyosunuz? Sizin hayatınıza ne oldu ya millet? İşler nasıl gidiyor, evlenen var mı, okulu bitiren var mı? Az çok herkesi tanıyoruz. Kimse kimseyi unutmuş değil. Eskiden bu forumda insanlar özelini anlatırdı, kimseye anlatmadığını anlatırdı. Insanlar arası güzel iletişimler ortaya çıkardı. Şimdi kimseyle aynı muhabbeti edemiyorsun. Oğuz sen bilgisayar mühendisliğini kazandın mı noldu o iş? Napıyosun iş güç nasıl?
    Alıntı Yaparak Cevapla  

Alıntı voyvoda Demiş ki: Mesajı Göster
    Acaba şu an insanlar ne yapıyor. Mesela siz ne yapıyosunuz? Sizin hayatınıza ne oldu ya millet? İşler nasıl gidiyor, evlenen var mı, okulu bitiren var mı? Az çok herkesi tanıyoruz. Kimse kimseyi unutmuş değil. Eskiden bu forumda insanlar özelini anlatırdı, kimseye anlatmadığını anlatırdı. Insanlar arası güzel iletişimler ortaya çıkardı. Şimdi kimseyle aynı muhabbeti edemiyorsun. Oğuz sen bilgisayar mühendisliğini kazandın mı noldu o iş? Napıyosun iş güç nasıl?
    Vay be. Yeni forumda adımı bir yere yazdığımı hatırlamıyorum. İsim olarak hatırlaman ve bilgisayar mühendisliğini istememi hatırlaman çok duygulandırdı şu an... Unutulmamak güzel. Madem öyle, bunun yeri burası mı bilmiyorum ama en azından ben anlatarak başlayayım. Bir öncülük olsun.

Bilgisayar mühendisliği istediğim, yani eski forum zamanları baya asosyaldim ben. Pek arkadaşım yoktu, bilgisayara ilgiliydim. Bilgisayar mühendisliği kazandım fakat bitiremedim maalesef. Hala 1 sene var önümde gerçi, fakat o asosyal Oğuz gitti, yerine sosyal Oğuz geldi. Bilgisayardan kopup daha sosyal işlere yönelmeye başladım. Müzik hayatımda önemli bir yere sahip oldu. Herhangi bir şey çalamıyorum yeteneksizim ama forumun kapandığı zamandan bu zamana kadar müziği baya takip edip çeşitli sitelerde yazarlık yapıp bıraktım. Birçok grubu da canlı izlediğim için kendimi şanslı hissediyorum. Bu olay bazı insanlara saçma gelebilir belki ama benim için bir albüm dinleyip, bir konsere gidip hakkında kritik yapmak son derece önemli oldu. Hayatıma kattığı insanlardan dolayı da acayip şanslı hissediyorum kendimi. Bu sene Medya İletişime girdim, buradan da Sinema ve Televizyon'a geçmeyi planlıyorum. (ya da radyo/televizyon) Sinema konusunda da müzik kadar olmasa bile kendimi geliştirmeye çalıştım. En iyisi (burada forum kullanıcıları sevinecek) insanlarla iyi geçinmeyi öğrendim...

Bir de bu arada bir tanıdığımla fanzin muhabbeti oldu. Fanzin çıkarttık, pek duyacağınızı zannetmiyorum ama Dog Juice, 1 sayı ile rafları süslemişti İstanbul'da. İkinci sayısına vakit bulabilirsek başlayacağız. Forum hayatımda yokken, bunlar oldu kısaca. Bu mesajı okuyan neler yaptı neler etti buraya yazarsa böyle güzel bir devamlılık olur umarım. Başlangıç için fena sayılmaz gibi?
    Son düzenleyen Heisenberg, 27-09-2015 saat 23:43.

“You clearly don’t know who you’re talking to, so let me clue you in. I am not in danger, Skyler. I am the danger. A guy opens his door and gets shot, and you think that of me? No!
    I am the one who knocks!”

Alıntı Yaparak Cevapla  

Ne güzel şeyler olmuş hayatında valla tebrik ederim. İstediğin şeyin peşinden gitmek çok güzel bişey. Söyleseydin biz de alırdık fanzini bi katkımız olurdu. Ben olsam 30 kere duyurmuştum burda mütevaziliğe gerek mi var..
    Müzikle ilgilenmen de çok hoş. Ben de bi aralar çok ilgilenirdim de şimdi iş güç hiç vakit bulamıyorum, öyle bazen internetten yeni indie rock gruplarını keşfe çıkıyorum. Çok çalmak istiyorsan bi müzik aletini ama yapamam öğrenemem falan diyorsan sana bas gitarı öneririm. Yine zor ama içlerinden en kolayı gibi birşey.

Neyse efendim madem maziden bu yana neler oldu anlatıyoruz ben de anlatayım. Valla hiçbir şey olmadı. Bu kadar olur yani.
    Neyi istediysem itinayla uzaklaştı benden. Ben de kendimi kariyerime adadım. Şu an diş hekimliği okuyorum. Eski ruh halimden eser kalmadı. Agresif, dengesiz, pespaye bir insanken uysal, titiz, soğukkanlı birine dönüştüm. Bazen gidişat beni gerçekten korkutuyor. Önemi yok zaten artık çoğu şeyi umursamıyorum. Çeşitli hobiler edindim ama tutunamadım. Bunun dışında aralıklı deneme tarzı yazılarıma da devam ediyorum, kendi kendime yani kimse okumuyor:(. Aklımda bir proje var ilerde elime fırsat geçerse ona yöneleceğim. Bunun dışında da yok.
    Levent evlenecekmiş bi de keşke düğününe gitsek. Böyle pistte dans ederlerken kafamızı cama dayayıp izlesek, konuklar korksa bize güvenlik çağırsalar. Hır çıkarsak. Ehehe .
    Bilge napıyo bi onu dinleyin hele ya çok komik çok acıklı.
    Ben nick olarak aklımda tutamıyorum ama isim olarak herkesi hatırlıyorum.
    Hele bi anlatın noldu hakkaten ya
    Alıntı Yaparak Cevapla  

Bende çok eski sayılırım.Pek konu açmazdım paylaşmazdım ama abim ve ablam çok bakardı foruma.Özellikle aklımda kalan isim Heisenberg ve voyvoda.Bu isimleri görünce içimen cevap yazmak geldi.Bakardım sohbetlerinizi incelerdim çok keyif vericiydi cidden :).Ama zaman ilerliyor işte hayat bu nelerin nasıl olacağı belli olmuyor..
    Alıntı Yaparak Cevapla  

Sayfa 2 - Toplam 2 İlkİlk 12
Mesaj Yetkileriniz
  • Yeni konu açmaya yetkiniz yok
  • Cevap yazmaya yetkiniz yok
  • Eklenti yüklemeye yetkiniz yok
  • Mesajınızı düzeltmeye yetkiniz yok
  •