Hayattan soğutan gerçekler

Konu: Hayattan soğutan gerçekler

3 Sonuçtan 1-3 Arası Gösteriliyor
  1. #1 Hayattan soğutan gerçekler 
    Evet başlık ve yer doğru mu bilmiyorum ama beni hayata küstüren içimdeki yaşama isteğin azaltan bazı gerçekleri paylaşmak istiyorum.

Aksaray'da kalıyorum ben.daha bu sene taşındım .istanbul'u bilen aksarayın nasıl bir yer oldugunu bilir.keşke biri bana da anlatsaydı.ben hayatımda bu kadar kötü bir yerde yaşamadım.aga her gün kavga her gün çığlıklar.kendi evimde kuş sesleriyle uyanırdım, buraya geldim bağrışlarla uyanıyorum.canıma tak etmiş durumda.çarşamba günü daha okulun ilk haftası erken gideyim, ders kaçırmayayım diye alarmı yediye kurdum.güzel güzel hazırlancam kahvaltı yapıcam gidicem okula.ama gerek kalmadı alarma saat 4 de bağırma sesleriyle uyandım.lan gecenin 4 ünde ne kavgası ayı herifler?7 ye kadar uyuyamadım. Ondan sonra da dalmışım.10 da uyandım.sabahki derslere de giremedim haliyle.bir gün iki gün değil her gün böyle.arkadaşlarıma soruyorum siz nasıl dayanıyorsunuz diye biz alıştık diyolar.lan böyle bişeye alışılır mı?!dün n gece kadın çığlıklarıyla uyudum.korkumdan perde bile açamıyorum.

Geceleri gelemiyorum mesela tek başıma.korkuyorum çünkü.ipsizi sapsızı, tinercisi, manyağı hepsi aksarayda.onceki yerimde çok rahattım, burada başımı yerden kaldırmaya dahi korkuyorum.

Perşembe günü arkadaşımla marketten dönüyoruz, saat 8 mi ne.ara sokağa girdik iki tane hayvan, apartman önünde bekliyolar, biri boğazını temizliyo, öteki de apartmanın önündeki kedileri korkutuyo.lan tekme falan sallıyor durduk yere, hayvanlar oraya buraya kaçışıyo.şimdi hepiniz izlemişsinizdir youtube dan falan.kedinin üstüne zevkinden basıp öldüreni mi ustune pitbull salanı mı böyle bi sürü hayvana şiddet uygulayanlari, normalde izleyince bi elime geçse de döve döve oldursem diyosun, hiddetleniyosun.e onlardan biri gözümün önünde canlı canlı yaşandı.korkudan hızlı hızlı yürüdük gittik.arkadan da küfrettik.icime oturuyo böyle gorup de bişey yapamamak.psikolojim bozuluyo.yav karışsan bi türlü bela karışmasan vicdan azabı deli gibi oldum.etrafımda bir sürü manyak var artık.deli olacam.

Geçen isim vermiyim şerefsiz bi tv sahipleri aksaraya gelmiş vatandaşla röportaj yapıyolar, zina yasaklansin mı yasaklamasın mı diye.lan işte zinadan kastını biliyosunuz evlilik dışı ilişki.yok yasaklansin yok burası müslüman bi ülke yok zina yapanlar cezalandirilsinlar.lan mk belası milletin yatak odasında geçenden sana ne ibne.ne yapican lan taşlıyacan mı, oldurecen mi napcan? Devletin dini olur mu mk senin için günahsa yapma.yapana da ister konuşma, ister ilişkini kes ama kanun üzerinden insanlara dini yaptırım uygulamak nedir lan?!

Bu şekilde beni hayattan soğutan bi sürü gerçek var.hepsini bi anda yazamam kısa kısa anlatırım.sizin de varsa gelin burada beraber soğuyalım hayattan.

Not:telefondan yazdığım için çok imla hatası oluyor, düzeltemiyorum özür dilerim.
    Son düzenleyen voyvoda, 27-09-2014 saat 18:09.
    Alıntı Yaparak Cevapla  

Ahh ahh! Beni de hayattan soğutan insanlar var ki insan demeye şahit gerek. Azıcık yaşama enerjim vardı onu da alıp götürdüler, memura döndüm. Lanet olsun.
    Nam-ı diğer: HeLLBoy
    Alıntı Yaparak Cevapla  

Başkalarının çaresizlikleri üzerinden prim yapmaya çalışan insanlar görüyorum.vicdanları rahat olsun diye kuru ilgiler, göstermelik yardımlar yapanlar görüyorum.istiyorlar ki herkes onlara tapsın, istiyorlar ki herkes onların ne kadar düşünceli ve yardımsever olduğunu görsün, istiyorlar ki iki kuru şükürle bolluk içinde yaşasınlar ölünce de cennetin en güzel köşeleri onların olsun.ben artık bunu her yerde görüyorum. komşularımız oldular, arkadaşlarımız oldular, sevgililerimiz oldular, sokaktaki insan oldular, facebook, twitter... Samimiyetsiz köpekler.işleri güçleri prim, isleri güçleri milletin duygularını sömürmek.bi siktirin gidin artık ya, ha bi siktirin gidin...
    Alıntı Yaparak Cevapla  

Mesaj Yetkileriniz
  • Yeni konu açmaya yetkiniz yok
  • Cevap yazmaya yetkiniz yok
  • Eklenti yüklemeye yetkiniz yok
  • Mesajınızı düzeltmeye yetkiniz yok
  •