Mutlu yıllar levent

Konu: Mutlu yıllar levent

9 Sonuçtan 1-9 Arası Gösteriliyor
  1. #1 Mutlu yıllar levent 
    Adminimizin bugün doğum günü, 26 yaşına girdi sanırım.kurban bayramı da vesilesiyle kendisine buradan bi tabak kavurma gönderiyoruz.

Adı:  canon+184.jpg
Görüntülemeler: 796
Boyutu:  105.4 KB

Et giren eve dert girmezmiş levent, nice kavurmalı haşlamalı ne bileyim köfteli günlere.benim eve şu ana kadar az kıymalı pide girdi, biraz mutsuzum dolayısıyla.yarın yarım kilo dana kıyma alıp köfte yapıcam bakalım hayatımda neler değişecek, hep birlikte göreceğiz.

Neyse.günün 2 anlam ve önemi var biri admin öteki kurban bayramı o yüzden ikisini de harmanlayıp ortaya güzel bir şölen çıkartmalım. Biliyorsunuz admin
    Alıntı Yaparak Cevapla  

koyacam bu kalitesiz teknolojiye ömrümü yedi ya...
    Neyse efendim hikaye yarım kalmadı, biliyorsunuz admin olmasaydı forum olmazdı.olurdu da biz olmazdık belki, ya da rumuzlar farklı olurdu.ben voyvoda olmazdım da aSi_pRenseS gibi bişey olabilirdim.bu yüzden kendisine müteşekkiriz.inşallah doğru yazmışımdır.mütekeşşir ne mınırzz..

Hadi biraz onu tanıyalım o zaman.kendisi 26 yaşında, iş güç sahibi,karizmatik, lider ruhlu, sert, bir o kadar da yumuşak, kültürlü, yetenekli, trabzonlu, taliplerini bekliyor.ehehe, hayır beklemiyor, adamın başı bağlı, evlenecek.yengeye selamlar burdan. Öyle levent. İyi ki doğmuşsun.seni çok tanımıyorum ama az çok biliyor gibiyim.iyisin hacı, üzme kendini, ömründe çok güzel yıllar olacak.sevdiğinle mutlu bi hayatın olacak, iyi arkadaşların olacak, çocukların olacak.olacak da olacak, bir sürü şey yaşayacaksın daha.sana buradan hayırlı yıllar diliyorum, inşallah hayatta hep yüzün güler karşim.bazen çok zor olacak ama sen yine de bi yolunu bulucan zeki adamsın vesselam.

Şimdi buraya güzel bi şarkı koyardım da koyamıyorum tabletten.siz benim yerime güzel bi şarkı açın da dinleyin.efkarlı bişey olmasın ama bugün adminin doğum günü, onun şerefine dinliyoruz, kavurma eşliğinde.
    Alıntı Yaparak Cevapla  

3. Beğeni Fidelio, Hadimul Kuran bu mesajı beğendi.
    Ooo.. Mutlu yıllar olsun efenim. Doğum günün kutlu olsun. Ya ben bu voyvodaya aşığım galiba lan. Her konuda beni yaracak bişeyler yazmayı başarıyo. Çok güldüm yine hatun ya. Öhöm neyse konuyu dağıtmıyım başka konu başlığı altında aşklaşalım. Ne biliyim en azından bi paravan açılsında bi çay içmeye gidelim. Hah ne diyoduk levent ya güzel adamsın vesselam. Forumu aç diye bazı ısrarlarımız olmuştu yazın kırmadın açtın. Belki çok aktif olamıyorum (ki yemin billah ki hic vaktim yok.bayram diye eve geldim sürekli ders çalışıyom.kimseyi görmüyorum.odamdan dışarı çıkamıyorum yani.hatta şu satırları size dermatofitler notuna çalışırken yazıyorum) ama bu forum açık durmalı abi ya. Hani sevgisini normalde belli etmeyip gece uyurken gidip çocugunun üstünü örtüp öpen baba misali arada bi girip üstünüzü örtüp çıkıyorum gençler (bu sahnede siz beni gözlerim dolu hayal edin)Burda başka bi tat var. Başkaka bi lezzet var. Kavurma lezzeti. Anne yemeği. Baba şefkati. Ne bilim işte kimse bişi yazmasada bura açık olmalı. Ve bu forumun bu güzelliği senden ötürü admin. İyi ki doğdun. Iyi ki varsın.

*Salatakafa
    Alıntı Yaparak Cevapla  

5. Beğeni voyvoda, Fidelio bu mesajı beğendi.
    Allah uzun ve hayırlı günler nasip etsin sevdiklerinle beraber inşa'Allah...
    Canını sıkma gönül. Ne bu dertler kalıcı ne de ölüm ...
    Alıntı Yaparak Cevapla  

7. Beğeni Fidelio bu mesajı beğendi.
    Tipitip şeyler yazıp yine güldürdünüz beni zipzipler.

Teşekkür ediyorum güzel dilekleriniz için, şimdilerde içimde kalan bir ukte forumu eskisi gibi şen şakrak görmek. Bunu dileyelim bakalım bu doğum günümüzde de.

Buralarda olun, çok boşlamayın buraları. Öpüyorum gözlerinizden.
    Nam-ı diğer: HeLLBoy
    Alıntı Yaparak Cevapla  

9. Beğeni aura, voyvoda bu mesajı beğendi.
    biraz geç oldu sanırım ama mutlu yıllar :)

Mia San Mia
    Alıntı Yaparak Cevapla  

11. Beğeni Fidelio bu mesajı beğendi.
    Teşekkürler.
    Alıntı Yaparak Cevapla  

nice mutlu yıllara levent
    Alıntı Yaparak Cevapla  

Eyvallah Eray.
    Alıntı Yaparak Cevapla  

Mesaj Yetkileriniz